אולם אירועים במרכז

אולם אירועים במרכז

אולם אירועים במרכז

מחפשים אולם אירועים במרכז? טופ דוראן מציע לכם אפשרויות רבות של עיצוב וסגנונות כדי שהאירוע שלכם יהייה מושלם.  אולם אירועים במרכז כמו שלנו עוד לא ראיתם.

נושא לא נמצא אירועים בגני אולם נשפים יתרונות: ראשית, מועד האירוע אינו תלוי זמן, האירוע יתקיים בקיץ או בחורף, ללא חשש שהאירוע יהיה הרוס. שנית, בניגוד לחדר הפונקציה הוא ארכאי וזול יותר, מסיבות כיום כוללים אלמנטים כגון צמחייה, מפלי מים, בריכות, יצירת אווירה חמה וידידותית. בנוסף, מספר חדרים הם למעשה גינה או מרפסת, המאפשר לאירוע להתקיים מבפנים ומבחוץ.

לאחר שהחליט לארגן אירוע אולם, חשוב להביא בחשבון כמה דברים לפני שבוחר את החדר שסופק. כדי להצליח, חשוב שהאירוע יהיה לובי מרווח, כך שאזורי אוכל מעורבבים עם פני השטח. כמובן, ההחלטה כמה מקום צריך להיות גדול תלויה בכמות האורחים שלך. אם תחליטו להזמין אנשים מסוימים לא צריכים להיות גדול, אלא ריק. אבל השאלה של מה לקחת ואת מספר אנשי הזמנה, כמובן, עניין של רצון ותקציב.

טופ דוראן הוא אולם אירועים במרכז שנבנה בקצה של פרדס ונהנה מחצר ירוקה ומלאה בעצים. החל מפינות חמד עם מזרקות מעוצבות , בריכות דגי נוי ושדרת דקלים מהממת יהפכו את האירוע לחוויה. האולמות שלנו משלבים עיצוב חדש, אופנתי, קלאסי ויוקרתי. העיצוב משרה אווירה מיוחדת ומעשירה את רגעי האושר והשמחות שלנו. מתחם פנימי מדהים מלא בפינות ישיבה, בר קפה, גלריות יפיפיות עם ספות ענק ומערכות תאורה שיעשו לכם אווירה מושלמת.

נערוך לכם קבלת פנים מלכותית בחוץ לצד בריכות ומזרקות או קבלת פנים באווירה יותר חורפית עם כל הדברים הטובים שיש למקום להציע בהתאם לעונה. אצלנו תהנו מבחירה של סוג החופה במבחר עיצובים יפאנים/ חדשניים/ אותנטיים/ ועוד, והכל ביוקרתיות ובסגנון האופייניים לנו בטופ דוראן.

אנו מציעים בכניסה בר וינאי ואוכל משגע שישאיר את האורחים עם טעם של עוד. בתפריט מושקע מירב הידע והניסיון של השפים על מנת שהאורחים יהנו ממיטב המאכלים שיוגשו במהלך האירוע. המנות המפוארות, התאורה העשירה והצוות המקצועי משלימים את החוויה והופכים את יום השמחה שלנו לרגע בלתי נשכח.

היכנסו לדף הבית שלנו אולם אירועים ותהנו מתמונות שצילמנו מאירועים.

שיהייה לכם אירוע TOP
מאחל צוות טופ דוראן

קרא עוד: מקום לחתונות
קרא עוד: אולם אירועים בראשון לציון