מקום לחתונות

מקום לחתונות

מקום לחתונות

מתחתנים?

טופ דוראן מקום לחתונות מהמובילים ביותר במרכז. מתמחים בכל סוגי האירועים כשגולת הכותרת היא חתונות ומעמד חופה. היכנסו לדף הבית ותהנו ממגוון הצעות עיצוביות ורעיונות לעיצוב חופה, קבלות פנים ועוד...

מזה שנים שאנו עורכים אירועים מכל סוג בכל עונה בשנה. מקום לחתונות שלנו מושלם מהבחינה הזאת שכן יש אזור פתוח ואולם פנימי וניתן לחלק את האירוע או לחילופין לעשות את האירוע רק בפנים או בחוץ.

קבלה גדולה החלה עוברת דרך כפות דקלים בכניסה לגן, שבו תוכל ליהנות מגינה גדולה מלאה בעצים וצמחייה. מעבר בין האזורים, הבריכות דגי נוי אחד - תעלות מים ומזרקות, כל פרטי העיצוב המודרניים בשילוב מותאם אישית עבורך - בקו העיצוב באירוע. אנשי המקצוע שלנו יש שנים של ניסיון יעזרו לך לעצב מקום לחתונות את אירוע שכתמיד רצה, ואנו מציעים מגוון רחב של מושגים שונים בהתאם לאוויר מדריך שתבחר. הכל נעשה עם פרטי העיצוב ושילוב של פרחים עם בדים מיוחדים וחגיגת תאורה להשלים את כל האמנות והצבעים.

כן בניין מפואר עם קיר זכוכית ענק יכול גם להקרין דרכו אתה יכול לראות את
אולם אירועים במתחם הגינה החיצוניים הציוריים. בתוך יהיה בשירות שלך יש את כל אולמי אירועים להציע, מההנמקה, קפיטריה, ישיבה מיוחדת, אוכל טעים ומערכות תאורת LED המשולבות בתפאורה ליצירת מסיבה צבעונית ומרגשת.

אנו עובדים עם מיטב אנשי המקצוע, מעצביי אירוע ואלה מומחים בתחומם בכל מה שקשור להפקה עיצוב וארגון אירוע לתפארת. מקום לחתונות שישאיר את האורחים ואתכם עם חווית חופה מרגשת ובלתי נשכחת.
בין היתר - חופה צפה הנבנית על בריכת מים, עם מזרקות וקיר מים בצד הטקס הופך לחוויה עוצרת נשימה.

צוות טופ דוראן אולם אירועים מאחל לכם שיהייה לכם אירוע TOP.

קרא עוד:
גן לחתונות
קרא עוד: אולם אירועים בנס ציונה