גן לחתונות

גן לחתונות

גן לחתונות

מחפשים גן לחתונות המשלב אולם יוקרתי?

אחרי מעבר בשדרת דקלים בדרך למקום, ניתן לערוך קבלות פנים בגן בחוץ או קבלת פנים חורפית בתוך האולם. עם ההגעה למקום תהנו מחוויה של יוקרתיות ועיצוב, החל ממזרקות ומבריכות נוי עם דגי זהב , חצר שהיא קצה של פרדס שופע בעצים ומעוצבת ועד למתחם האירועים עצמו שהוא מפואר במיוחד.

ניתן לערוך אירוע משולב שמתחיל בחצר ומתכנס לתוך האולם, או אירוע אירוע שמתקיים כולו בחוץ.
גן לחתונות מוביל מלא פינות ישיבה מרווחות ומעוצבות, לצד תעלות מים ומזרקות הופכות את הישיבה לחוויה. בר קפה, ופינות שקטות להירגעות, בארי משקאות מוארים ע"י מערכות תאורה חכמות משולבות תאורת לדים. וזה רק על קצה המזלג ממה שמחכה לכם אצלנו.

מאז ומתמיד אנו עובדים אם אנשי מקצוע מן המובילים בתחום- מומחי הפקה עיצוב וארגון אירועים יעצבו לכם את סביבות המתחם בדיוק כמו שחלמתם. לבחירתכם מגוון רב של סגנונות שונים ולכל אחד עם אופי מיוחד. אולם אירועים שמציע לכם שילוב של חוץ ופנים באיזה עיצוב שתבחרו.

האם החתן וכלה כדי לייצר עוד חתונה, אחת ייחודית ומרגשת שתיזכר אצלכם לאורך זמן רב חתונות הקונספט בארץ ובעולם. רעיון חתונה מספק תשובה לבקשה של הזוגות הנשואים בעולם בכלל ובישראל בפרט, ומאפשר לנו לעשות אירוע מיוחד, שונים ובלתי נשכח עם נושא מסוים שאנו מתרגמים כל רכיב והרכיב באירוע כולל את התלבושות, מוסיקה, תפאורה, מזון ועוד.

זוגות רבים בוחרים קונספט חתונתם שהוא קרוב ללבם. זוגות שרקדו בצורה מקצועית לדוגמה יוכלו לשלב אותו בחתונה שלהם. מוסיקה מתאימה, ריקודים ותואמים לרחבת הריקודים שלהם תהיה לשאוב את הקהל כולו חוויה בלתי נשכחת של ריקוד מהפנט במיוחד. באפשרותך לבחור נושאים נוספים כגון תלבושות, טכנולוגיה ועוד.

עדיין מחפשים גן לחתונות ברחובות? היכנסו לאתר שלנו והתרשמו מגלריית תמונות וסרטונים שצילמנו.
אנחנו נדאג שהאירוע שלכם ישאיר לכם ולאורחים חוויה בלתי רגילה. כי אולמות אירועים ברחובות זה טופ דוראן .

שיהיה לכם אירוע TOP
דוראן גן לחתונות

קרא עוד: אולם אירועים בתל אביב
קרא עוד: גן אירועים במרכז