אולמות אירועים בראשון לציון

אולמות אירועים בראשון לציון

אולמות אירועים בראשון לציון

אולמות אירועים בראשון לציון אם אתם גרים באזור ומחפשים לעשות אירוע ואתם מחפשים אולמות אירועים בראשון לציון והסביבה, הגעתם למקום הנכון בשבילכם. טופ דוראן הינו מתחם יוקרתי לאירועים ברחובות שהוקם בלב הפרדסים ועתה משמש כגן אירועים קסום לכל אירוע.

הכל יתחיל מקבלת פנים מפוארת בה תעברו דרך שדרת דקלים אל כניסת אולם אירועים, שם תיהנו מחצר גדולה מלאה עצים וצמחייה ירוקה. תעברו בין פינות חמד, בריכות דגי-נוי, תעלות מים ומזרקות מודרניות והכל בשילוב של פרטים עיצוביים שיותאמו לכם אישית על-פי הקו העיצובי באירוע. אנשי המקצוע שלנו בעלי ניסיון של שנים יעזרו לכם לעצב אירוע כמו שתמיד רציתם, ומציעים לכם מגוון רחב של קונספטים שונים ומגוונים בהתאם לאווירה המנחה שתבחרו. הכל נעשה בעזרת פרטים עיצוביים ובעזרת שילוב של פרחים בדים מיוחדים ותאורה הכל יהפוך לחגיגה שלמה של אומנות וצבעים.

במתחם האירועים עצמו מבנה מפואר עם קיר זכוכית ענק עליו ניתן גם להקרין ודרכו ניתן לראות את הגן הציורי שנמצא בחוץ. בפנים יעמוד לשירותכם כל מה שיש בנושא אולמות אירועים באשדוד להציע לכם, החל מבארים, בר קפה, פינות ישיבה מיוחדות, אוכל טעים במיוחד ומערכות תאורה מהמובילות שיש המשלבות לדים משרה אוירת מסיבה אמיתית.

גולת הכותרת שלנו הן החתונות, אולמות אירועים בראשון לציון לא יציעו לכם אפשרויות כמו שלנו יש להציע. אנו מעמידים לבחירתכם חוויה מיוחדת של חופה מוקפת במים הממוקמת מעל בריכת נוי, מהצד מזרקות וקיר מים ייחודי- כך שחווית החופה הופכת למשו שלא רואים כל יום. כמו-כן, ניתן לבחור חופה יותר קלאסית, וניתן לקיים את הטקס גם בתוך המבנה. אנו מעמידים לרשותכם: חופות שלבים, חופות עגולות, חופות בדים, חופות קריסטלים, חופות יפאניות, חופות במבוק ועוד.

לא תמצאו אולמות אירועים בראשון לציון והסביבה המעניקים חוויה מיוחדת כמונו. היכנסו לדף הבית והתרשמו מגלריית סרטונים ותמונות מאירועים כי תמונה שווה יותר מאלף מילים. תיווכחו לראות כי המקצועיות ועושר הבחירה שיש לכם ניכר בתמונות ולא רק במילים.

שיהייה לכם אירוע TOP
צוות- טופ דוראן אולם אירועים


קרא עוד:
גן אירועים
קרא עוד: מקום לחתונות