אולם אירועים בראשון לציון

אולם אירועים בראשון לציון

אולם אירועים בראשון לציון

מחפשים אולם אירועים בראשון לציון והסביבה? חיפשתם אולם אירועים בראשון לציון ולא מצאתם מקום המתאים לכם?
טופ דוראן, הוא מתחם אירועים ענק ומושקע במיוחד. דמיינו חתונה כמו בסרטים, שדרת דקלים בכניסה, אווירה, גינה ענקית עם בריכות נוי ומזרקות חופה צפה על מים. אנחנו נתאים לכם אירוע מושלם.

בואו להנות ממגוון הפינוקים שיש לנו להציע לכם...קבלת פנים של מלכים,האוכל המדהים האירוח המושלם השירות הכל ברמה גבוהה ובאווירה נינוחה.
בכל עונה אנו מתאימים את העיצוב על פי בקשת האורחים. אנשי מקצוע מהשורה הראשונה בתחום יתאימו לכם לוק ואווירה שתשאיר את האורחים מלאים בחוויות.

לבחירתכם, שני מתחמי אירועים דומים אך שונים המאופיינים באולם אירועים גבוה ומרשים במיוחד ממנו ניתן לצפות על הגינה החיצונית. פינות ישיבה וספות ענק הנמצאות בכל מקום לנוחות האורחים.

אנשי המקצוע שלנו יש שנים של ניסיון יעזרו לך לעצב אירוע כמו שתמיד רצה, ולהציע לך מגוון רחב של מושגים שונים בהתאם לאווירה המנחה אותך לבחור. הכל נעשה עם פרטי העיצוב ושילוב של פרחים עם בדים מיוחדים וחגיגת תאורה יהיה להשלים את כל האמנות והצבעים.

אירועי מתחם עצמו בניין מפואר עם קיר זכוכית ענק שהוא יכול גם להקרין דרכו ניתן לראות בגן הציורי מחוץ. בתוך יהיה בשירות שלך יש את כל אולמי אירועים להציע לך, מהנמקה, בר קפה, ישיבה מיוחדת, אוכל טעים ומערכות תאורה המשלב אווירת מסיבה אמיתית מובילה LED עמדה.

אנחנו מציעים לכם לא להיות מקובעים ולהתפשר על אולם אירועים בראשון לציון. בואו לחגוג עם טופ דוראן אולם אירועים מהסרטים.

שיהייה לכם אירוע TOP

קרא עוד: גני חתונות
קרא עוד: גן לאירועים ברחובות