גני חתונות

גני חתונות

גני חתונות

גני חתונות ואולמות לאירועים יש בלי סוף. אצלנו בטופ דוראן תוכלו לעשות את האירוע שתמיד חלמתם עליו כי אצלנו יש הכל:
החל מפינות ירוקות עם עצים ובריכות נוי ואפשרות לערוך חופה על מים תחת כיפת שמים. מתחם פנימי מדהים מלא במקומות ישיבה, פינות קפה, גלריות יפיפיות עם ספות ענק עם תאורות לד שיעשו לכם אווירה מושלמת.

נתאים את עצמנו ונערוך לכם קבלות פנים מלכותיות בחוץ לצד בריכות ומזרקות או בפנים עם כל מה שיש למקום להציע בהתאם לעונה ולבקשתכם. לרשותכם יעמוד מגוון עצום של קישוטים, רהיטים, אביזרים ועוד.

המעצבים שלנו יעמלו עבורכם על מנת ליצור את החלל המושלם שיתאים לכם בדיוק כמו שדימינתם ואף יותר מכך. עיצוב יוקרתי יעניק לארוע שלכם יוקרה וסגנון, האורחים לא יפסיקו לספר על האירוע וישבחו אותכם. מאחורנו שנים של ניסון וצוות מקצועי אנו מתחייבים לרמת שירות שלא נראתה בישראל.

אצלנו תהנו מבחירה של גני חתונות וסוג החופה במבחר עיצובים חדשניים/ אותנטיים/ יפאנים ועוד, והכל ביוקרתיות ובסגנון האופייניים לנו בטופ דוראן שיעשו לכם ולאורחים שלכם חוויה בלתי רגילה.
בר וינאי ואוכל משגע שישאיר את האורחים עם טעם של עוד.

אז למי שחיפש גני חתונות ברמה גבוהה ולא מצא טופ דוראן הוא המקום בשבילכם .
טופ דוראן מתמחים גם בעריכת אירועיים עסקיים / השקות ואירועי עובדים. בעלי ניסיון של שנים בעלי המקצוע עימם אנחנו עובדים הם מהשורה הראשונה בתחומם ומומחים בעשיית אירועים מהסוג הזה וכן שמחרות פרטיות כגון: חתונות, ברי/בנות מצווה, טבעות אירוסין, חינות ועוד.

בקרו אותנו בדף הבית טופ דוראן אולם אירועים וצרו עימנו קשר לבירורים פרטים נוספים.

גן לאירועים ברחובות
קרא עוד: אולמי חתונותקרא עוד: