אולם אירועים בנס ציונה

אולם אירועים בנס ציונה

אולם אירועים בנס ציונה

מחפשים אולם אירועים בנס ציונה והסביבה?
הגעתם למקום הנכון. טופ דוראן הינו מתחם אירועים מיוחד במינו.

על קצה המזלג לזוגות שרוצים להתחתן במקום בלתי נשכח. בכניסה יקבלו את פניכם שדרות דקלים, וכבר משם תוכלו לראות בריכות מים תעלות ומזרקות בכל שטח המתחם. קירות האולם שקופים ומאפשרים לראות את האולם מבחוץ ויופי החצר מבפנים. החצר גדולה, מעוצבת ומלאה בעצים ובירוק. המתחם כולו מלא בפינות ישיבה ופינות מוצלות למי מכם שירצו לעשות קבלת פנים בצהריים, לצד בריכת דגים מרהיבה. קיים מתחם חורפי סגור ומכורה, גובהו של האולם נותן תחושה של מרחב והתאורה החכמה מוסיפה לאווירה המיוחדת.

מחפשים אולם אירועים בנס ציונה , אצלנו בטופ דורן תמצאו מערכות תאורה מהמתקדמות ביותר שיש הנותנות אווירה מיוחדת לכל סוג אירוע. בארים מפוארים, סוגי חופות שונות ומעוצבות על פי עונה/ פנים/חוץ לבחירתכם. בר קפה, גלריות, קירות מסך זכוכית ועוד ועוד...הכל יוקרתי והכל מעוצב מדהים.

היכנסו כבר עכשיו לדף הבית טופ דוראן אולם אירועים ולגלריית תמונות ששווה יותר מאלף מילים.

כולם מדבר על החתונה שלה, חתונה אחרת, מדברים עליו הוא רצונם של זוגות רבים שמתחתנים אולמות וגנים. עיצוב אירועים ואטרקציות רבות לאירועים לאפשר לכל זוג נשוי כדי להפוך את החתונה שלהם מיוחדת ולהפוך את חתונה אחרת, שכולם כבר מדבר עליה ועל האווירה הנפלאה ששררה בין האורחים המוזמנים במהלך האירוע.

אטרקציה נפלאה לכל אירוע מאפשרת לשחקנים ואמנים להופיע לאורחים מחכים אזור עד שמתקני קליטת ההגעה. רקדנים, זמרים ונגני נהיגה האווירה ואירועי אטרקציה הם אירועים שגנים חקוקים בזכרונם ובאווירה נעימה. ניתן לשלב אטרקציה לאירועים בצורה של הופעה של האמנים באזור קבלת הפנים עם משיכה מגנטית שמאפשרת לאורחים להצטלם אירועים אחד עם השני וליהנות ממזכרת נהדרת.

שיהייה לכם אירוע TOP.

קרא עוד: גני אירועים בנס ציונה
קרא עוד: אולם חתונות